Midlertidig vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 25 av 31
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Andreas Brekke Carlsson Carlsson, Andreas Brekke Forsker +47-22841065 a.b.carlsson@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Lars Christie Christie, Lars Førsteamanuensis + 4722855996 /+4799792255 lars.christie@ifikk.uio.no Filosofi
Crosilla, Laura Postdoktor laura.crosilla@ifikk.uio.no
Dever, Joshua Professor II joshua.dever@ifikk.uio.no
Drozdzowicz, Anna Daria Postdoktor a.d.drozdzowicz@ifikk.uio.no
Bilde av Ingrid Lossius Falkum Falkum, Ingrid Lossius Forsker +47-22844838 i.l.falkum@ifikk.uio.no
Bilde av Mirela Fus Fus, Mirela Stipendiat +47-22844839 mirela.fus@ifikk.uio.no Filosofi
Gjoevikli, Lars Stipendiat +47-22857183 lars.gjoevikli@ifikk.uio.no
Bilde av Sigurd Jorem Jorem, Sigurd Stipendiat +47-46636776 46636776 sigurd.jorem@ifikk.uio.no Filosofi, Metodologi
Bilde av Max Johannes Kippersund Kippersund, Max Johannes Stipendiat m.j.kippersund@ifikk.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Metafysikk
Long, Madeleine Postdoktor madeleine.long@ifikk.uio.no
Bilde av Ole Martin Moen Moen, Ole Martin Forsker +47-22859102 +47-41686074 41686074 o.m.moen@ifikk.uio.no Filosofi, Etikk, Anvendt etikk, Bevissthetsfilosofi
Bilde av Hedda Hassel Mørch Mørch, Hedda Hassel Postdoktor h.h.morch@ifikk.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Metafysikk
Bilde av Gry Oftedal Oftedal, Gry Forsker +47-22841062 gry.oftedal@ifikk.uio.no Vitenskapsfilosofi, Bioethics, Biologiens filosofi, Filosofi
Bilde av Kim Phillips Pedersen Pedersen, Kim Phillips Stipendiat k.p.pedersen@ifikk.uio.no Filosofi, Vitnesbyrdets epistemologi, Språkforståelsens epistemologi, Fortolkningsurett
Bilde av Andrew Robert Peet Peet, Andrew Robert Postdoktor a.r.peet@ifikk.uio.no
Pollock, Joanna Postdoktor joanna.pollock@ifikk.uio.no
Bilde av Agustín Rayo Fierro Rayo Fierro, Agustín Professor II +16177104617 a.r.fierro@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Jeroen Rijnders Rijnders, Jeroen Doctoral Research Fellow +4745837308 jeroen.rijnders@ifikk.uio.no Moral psychology, metaethics, moral responsibility, moral cognition, moral reasoning, moral development, moral education, moral agency, the nature of normativity, Aristotle, virtue ethics, sexual ethics.
Roberts, Sam Royston Postdoktor s.r.roberts@ifikk.uio.no
Bilde av Paula Rubio-Fernandez Rubio-Fernandez, Paula Forsker +47-22841662 paula.rubio-fernandez@ifikk.uio.no Filosofi
Räsänen, Joona Stipendiat joona.rasanen@ifikk.uio.no
Bilde av Maria Seim Seim, Maria Stipendiat 47623812 maria.seim@ifikk.uio.no
Simion, Mona mona.simion@ifikk.uio.no
Bilde av Aksel Sterri Sterri, Aksel Stipendiat +4798039096 aksel.sterri@ifikk.uio.no Anvendt etikk, Filosofi, Etikk