Midlertidig vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 25 av 36
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Katharine Naomi Whitfield Browne Browne, Katharine Naomi Whitfield k.n.w.browne@ifikk.uio.no
Bilde av Andreas Brekke Carlsson Carlsson, Andreas Brekke Førsteamanuensis II ConceptLab +47 22 841065 a.b.carlsson@ifikk.uio.no
Bilde av Lars Christie Christie, Lars Førsteamanuensis + 4722855996 /+4799792255 lars.christie@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Anna Daria Drozdzowicz Drozdzowicz, Anna Daria a.d.drozdzowicz@ifikk.uio.no Filosofi
Florio, Salvatore salvatore.florio@ifikk.uio.no
Bilde av Yael Friedman Friedman, Yael Stipendiat +4798420692 yael.friedman@ifikk.uio.no Vitenskapsfilosofi, Vitenskapens Historie, Medisinfilosofi, Biologiens filosofi
Bilde av Mirela Fus Fus, Mirela Stipendiat +47 22844839 mirela.fus@ifikk.uio.no Filosofi
Huntington-Rainey, Benjamin Stipendiat benjamin.huntington-rainey@ifikk.uio.no
Bilde av Rebecca Kvisler Iversen Iversen, Rebecca Kvisler Postdoktor r.k.iversen@ifikk.uio.no Pragmatikk, Lingvistikk, Ikke-bokstavelig språkbruk, Utviklingspsykologi, Autisme
Bilde av Sigurd Jorem Jorem, Sigurd Stipendiat +47 46636776 46636776 sigurd.jorem@ifikk.uio.no Filosofi, Conceptual Engineering, Språkfilosofi, Metode
Bilde av Max Johannes Kippersund Kippersund, Max Johannes Stipendiat m.j.kippersund@ifikk.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Metafysikk
Bilde av Andrew Lee Lee, Andrew Postdoktor andrew.lee@ifikk.uio.no consciousness
Bilde av Sofie Lekve Lekve, Sofie Stipendiat sofie.lekve@ifikk.uio.no
Long, Madeleine Rebecca Anne Postdoktor m.r.a.long@ifikk.uio.no Filosofi
Mallory, Fintan Postdoktor fintan.mallory@ifikk.uio.no
Bilde av Christopher James Masterman Masterman, Christopher James Stipendiat c.j.masterman@ifikk.uio.no
Bilde av Ole Martin Moen Moen, Ole Martin Forsker +47 22859102 +47 41686074 41686074 o.m.moen@ifikk.uio.no Filosofi, Etikk, Anvendt etikk, Bevissthetsfilosofi
Neff, Mary Elizabeth m.e.neff@ifikk.uio.no
Osawa, Toshiro Postdoktor toshiro.osawa@ifikk.uio.no
Pepp, Jessica Alden Forsker +47 22841685 j.a.pepp@ifikk.uio.no Filosofi
Phillips, Kim Pedersen k.p.phillips@ifikk.uio.no
Bilde av Joanna Pollock Pollock, Joanna Postdoctoral Research Fellow joanna.pollock@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Claire Prendergast Prendergast, Claire Forsker claire.prendergast@ifikk.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode
Ribeiro Mota, Hugo Stipendiat h.r.mota@ifikk.uio.no
Rodriguez Ronderos, Camilo Postdoktor c.r.ronderos@ifikk.uio.no Filosofi