Midlertidig vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 25 av 41
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Neil Alexander Barton Barton, Neil Alexander Postdoktor n.a.barton@ifikk.uio.no
Bilde av Michelle Bastian Bastian, Michelle Førsteamanuensis michelle.bastian@ifikk.uio.no
Bilde av Katharine Naomi Whitfield Browne Browne, Katharine Naomi Whitfield Forsker k.n.w.browne@ifikk.uio.no
Bilde av Patrik Baard Baard, Patrik Postdoktor patrik.baard@ifikk.uio.no Etikk, Anvendt etikk, Politisk filosofi, Miljøfilosofi, Miljøetikk
Bilde av Andreas Brekke Carlsson Carlsson, Andreas Brekke Førsteamanuensis II ConceptLab +47 22 841065 a.b.carlsson@ifikk.uio.no
Bilde av Laura Crosilla Crosilla, Laura Forsker laura.crosilla@ifikk.uio.no Filosofi
Florio, Salvatore Professor II salvatore.florio@ifikk.uio.no
Bilde av Yael Friedman Friedman, Yael Stipendiat +4798420692 yael.friedman@ifikk.uio.no Vitenskapsfilosofi, Vitenskapens Historie, Medisinfilosofi, Biologiens filosofi
Bilde av Mirela Fus Fus, Mirela Stipendiat +47 22844839 mirela.fus@ifikk.uio.no Filosofi
Guo, Zihao Stipendiat zihao.guo@ifikk.uio.no
Huntington-Rainey, Benjamin Hamish Stipendiat b.h.huntington-rainey@ifikk.uio.no
Bilde av Rebecca Kvisler Iversen Iversen, Rebecca Kvisler Postdoktor r.k.iversen@ifikk.uio.no Pragmatikk, Lingvistikk, Ikke-bokstavelig språkbruk, Utviklingspsykologi, Autisme
Johnson, Drew Postdoktor drew.johnson@ifikk.uio.no
Bilde av Sigurd Jorem Jorem, Sigurd Stipendiat 46636776 sigurd.jorem@ifikk.uio.no Filosofi, Conceptual Engineering, Språkfilosofi, Metode
Bilde av Max Johannes Kippersund Kippersund, Max Johannes Stipendiat m.j.kippersund@ifikk.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Metafysikk
Kryluk, Michael Postdoktor michael.kryluk@ifikk.uio.no
Bilde av Andrew Lee Lee, Andrew Postdoktor andrew.lee@ifikk.uio.no consciousness
Bilde av Sofie Lekve Lekve, Sofie Stipendiat sofie.lekve@ifikk.uio.no
Bilde av Jon Erling Litland Litland, Jon Erling Førsteamanuensis j.e.litland@ifikk.uio.no
Long, Madeleine Rebecca Anne Postdoktor m.r.a.long@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Fintan Declan Mallory Mallory, Fintan Declan Postdoktor f.d.mallory@ifikk.uio.no
Bilde av Christopher James Masterman Masterman, Christopher James Stipendiat c.j.masterman@ifikk.uio.no
Bilde av Jørn Kløvfjell Mjelva Mjelva, Jørn Kløvfjell Stipendiat 95047723 j.k.mjelva@ifikk.uio.no Vitenskapsfilosofi, Fysikkens filosofi
Bilde av Ole Martin Moen Moen, Ole Martin Forsker +47 22859102 +47 41686074 41686074 o.m.moen@ifikk.uio.no Filosofi, Etikk, Anvendt etikk, Bevissthetsfilosofi
Mosti, Chiara Stipendiat chiara.mosti@ifikk.uio.no