English version of this page

Personer

Søk etter ansatte og studenter

Personer 1 - 25 av 163
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Boris (Rodin) Maslov (Rodin) Maslov, Boris Førsteamanuensis - Institutt for filosofi, idé- og kunsthistorie og klassiske språk borismas@ifikk.uio.no Klassiske språk, Litteratur og litteraturvitenskap, Poesi
Bilde av Christine Amadou Amadou, Christine Professor +47 22856146 christine.amadou@ifikk.uio.no Idehistorie
Bilde av Heidi Bale Amundsen Amundsen, Heidi Bale Stipendiat kunsthistorie +47 - 22 85 5113 +47 - 47 23 46 22 h.b.amundsen@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Samtidskunst, Estetikk, Fotografi, Fotobøker, Fenomenologi, Kuratering
Bilde av Øivind Andersen Andersen, Øivind 95916499 oivind.andersen@ifikk.uio.no Klasiske språk, Gresk litteratur, Episk diktning, Retorikk
Bilde av Pål Fjeldvig Antonsen Antonsen, Pål Fjeldvig Førstelektor 947 97 808 p.f.antonsen@ifikk.uio.no Språkfilosofi, Argumentasjon, Filosofisk logikk
Bilde av Per Ariansen Ariansen, Per Førstelektor - Filosofi (emeritus) per.ariansen@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil., Miljøfilosofi
Bilde av Olav Asheim Asheim, Olav olav.asheim@ifikk.uio.no Ex.phil., Filosofi
Asztalos Murdoch, Monika m.a.murdoch@ifikk.uio.no
Bilde av Neil Alexander Barton Barton, Neil Alexander Postdoktor n.a.barton@ifikk.uio.no
Bilde av Michelle Bastian Bastian, Michelle Førsteamanuensis michelle.bastian@ifikk.uio.no
Bilde av Øivind Lorentz Storm Bjerke Bjerke, Øivind Lorentz Storm Professor +47 22855379 90888086 o.l.s.bjerke@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser, Munch
Bilde av Frode Alfson Bjørdal Bjørdal, Frode Alfson f.a.bjordal@ifikk.uio.no Philosophy, Logic, Philosophical Logic, Foundations of Mathematics, Semantical and Set Theoretical Paradoxes, Metaphysics, Philosophy of Religion
Bilde av Ina Blom Blom, Ina Professor +47 22855366 ina.blom@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Avantgarde, Estetikk, Kunstteori, Kunst og teknologi, Medieestetikk, Mediearkeologi, Modernisme, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Erlend Bornhoffer Bornhoffer, Erlend Studiekonsulent for fleksibel læring 228 57751 97 63 18 37 erlend.bronken@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Brukerstøtte Canvas, Fusk, Urkund, Podcast, Tilrettelegging, E-bøker, E-læring, Universell utforming, Digitale læringsressurser
Bilde av Dragana Bozin Bozin, Dragana Førsteamanuensis - Filosofi 22854903 dragana.bozin@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Thomas Brodahl Brodahl, Thomas thomas.brodahl@ifikk.uio.no Idehistorie
Bilde av Katharine Naomi Whitfield Browne Browne, Katharine Naomi Whitfield Forsker k.n.w.browne@ifikk.uio.no
Bilde av Geir Parelius Brændvik Brændvik, Geir Parelius Universitetslektor - Filosofi 22857540 90528906 geir.brandvik@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Silvio Bär Bär, Silvio Professor - Klassiske språk +47-22855338 silvio.baer((at))ifikk.uio.no Klassiske språk, Gresk, Retorikk, Intertekstualitet, Resepsjon
Bilde av Patrik Baard Baard, Patrik Postdoktor patrik.baard@ifikk.uio.no Etikk, Anvendt etikk, Politisk filosofi, Miljøfilosofi, Miljøetikk
Caiazza, Ida Postdoktor
Canepuccia, Francesca Stipendiat francesca.canepuccia@ifikk.uio.no Idehistorie
Bilde av Herman Wright Cappelen Cappelen, Herman Wright Forsker +47 22856947 h.w.cappelen@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Eleonora Carinci Carinci, Eleonora Postdoktor eleonora.carinci@ifikk.uio.no
Bilde av Andreas Brekke Carlsson Carlsson, Andreas Brekke Førsteamanuensis II ConceptLab +47 22 841065 a.b.carlsson@ifikk.uio.no