Personer med emneord «formidling»

Navn Telefon E-post Emneord
Antonsen, Roger Førsteamanuensis +47-22852482 97588742 (mob) 97588742 rantonse@ifi.uio.no Matematisk logikk, Bevissøk, Vitenskapsformidling, Kombinatorikk, Modallogikk, Filosofi, Logikk, Matematikkfilosofi, Automater, Formidling, Kompleksitetsteori, Automatisk resonnering, Førsteordens logikk, Logiske kalkyler, Arduino, Processing, Netlogo, Bevisteori
Bjørkli, Birgitte Rådgiver +47-22859805 95759238 (mob) 95759238 birgitte.bjorkli@khm.uio.no Typologi, Kronologi, Metodeutvikling, Museologi, Steinalder, formidling, Steinalderteknologi, Arkeologiske gjenstander
Eikenes, Åsmund Husabø Førstelektor +47 48 03 42 23 a.h.eikenes@mn.uio.no formidling, kommunikasjon, akademisk skriving, skrivekurs, populærvitenskap
Foss, Øystein Avdelingsingeniør +47-22855533 40549006 (mob) +47-405 49 006 oystein.foss@kjemi.uio.no Laboratoriearbeid, Formidling, Kommunikasjon, Drift, Samfunnskontakt
Johannesen, Hedda Stipendiat +47-92440849 hedda.johannesen@ibv.uio.no Proteinstruktur, proteinkrystallografi, protein crystallography, protein structure, protein interactions, Chromatography, formidling
McNicol, John Førstelektor 22841944 john.mcnicol@iakh.uio.no Historie, Middelalder, Vikingtid, Formidling, Historie på film
Pedersen, Unn Førsteamanuensis +47-22841999 +4799518022 unn.pedersen@iakh.uio.no Arkeologi, Vikingtid, Håndtverk, Jernalder, Formidling, Materiell kultur
Seim, Runhild Rådgiver +47-22844210 95936942 runhild.seim@ub.uio.no Bibliotek, Formidling, Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier
Stolpmann, Brigitte Bo Universitetslektor +47-22855327 b.b.stolpmann@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Visuell kommunikasjon, Dokumentarisme, Portrett, Kunsthistorieforeleser, Formidling, Fotografi
Turlotte, Chloé Spesialbibliotekar +47 93941101 chloe.turlotte@ub.uio.no utstilling, Bibliotek, formidling
Vaalund, Anne Seniorkonsulent +47-22844247 anne.vaalund@khm.uio.no dokumentasjon, databaser, formidling, Museum, historie, fotografier, nettredaktør