English version of this page

Alle administrativt ansatte på HF - Side 2

Personer 26 - 50 av 200
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jesmine Christopher Christopher, Jesmine Avdelingsingeniør +47 22844312 jesmine.christopher@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Jannike Clausen Clausen, Jannike Seniorrådgiver +47 22844725 jannike.clausen@hf.uio.no Økonomi
Dalsøren, Stine Bjørløw Kontorsjef +47 22845927 + 47 97603457 s.b.dalsoren@media.uio.no
Bilde av Maria Øderud Danielsen Danielsen, Maria Øderud Førstekonsulent +47 22854034 m.o.danielsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, russisk, Russland, Balkan, Sentral-Europa, polsk, tsjekkisk, bosnisk, kroatisk, serbisk, Øst-Europa, Ukraina
Bilde av Olga Djordjilovic Djordjilovic, Olga Rådgiver 47-22854326 olga.djordjilovic@ikos.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsrådet, Horizon2020
Bilde av Kristin Bjørneboe Eide Eide, Kristin Bjørneboe Seniorkonsulent +47 22856835 k.b.eide@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Fransk
Bilde av Mari Eidstuen Eidstuen, Mari Seniorkonsulent 228 41905 mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Bilde av Sarah Margrethe Øverlie Eiene Eiene, Sarah Margrethe Øverlie Førstekonsulent +47 22844730 s.m.o.eiene@ilos.uio.no
Bilde av Øystein Bjarne Ekevik Ekevik, Øystein Bjarne Senioringeniør +47 22857943 +4797674584 +4797674584 o.b.ekevik@hf.uio.no IT-tjenester, digitale medier i læring og forskning, DMLF
Bilde av Heidi Ekstrand Ekstrand, Heidi Rådgiver +47 22856849 +47 41221683 +4741221683 heidi.ekstrand@ilos.uio.no Økonomi, Personaladministrasjon, Lønn
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera (HF superbruker)
Bilde av Nadia Karoline Elvebakk Elvebakk, Nadia Karoline Ledelseskonsulent (+47) 22 85 60 91 n.k.elvebakk@iln.uio.no Innkjøp, Faktura, Refusjoner
Bilde av Gunn Enli Enli, Gunn Prodekan +47 22850435 +4791172952 gunn.enli@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Mediepolitikk, Politisk kommunikasjon, Medieøkonomi, Sosiale medier, Reality-TV, Mediehistorie
Bilde av Lars Erik Eriksson Eriksson, Lars Erik Overingeniør 22854878 92634437 l.e.eriksson@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Magnus Garder Evensen Evensen, Magnus Garder Seniorrådgiver +47 22844411 m.g.evensen@hf.uio.no Horizon2020, Forskningsadministrasjon
Bilde av Karoline Farbrot Farbrot, Karoline Rådgiver +47 22844469 karoline.farbrot@hf.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Ellen Filmberg Filmberg, Ellen Seniorkonsulent +47 22854357 ellen.filmberg@imv.uio.no Felles studentsystem FS, Canvas, Disputas, Eksamen, Opptak, TP
Finne, Eirik Førstekonsulent +47 22854113 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Bilde av Arve Fløystad-Thorsen Fløystad-Thorsen, Arve Rådgiver +47 22856069 +4797116069 97 11 60 69 arve.floystad-thorsen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Universitetshistorie, Eksternfinansiering
Bilde av Britt-Marie Forsudd Forsudd, Britt-Marie Seniorkonsulent +47 22856953 b.m.forsudd@iln.uio.no Forskerutdanning, PhD, Internasjonalisering, Studentutveksling
Bilde av Ragnhild Norheim Førland Førland, Ragnhild Norheim Førstekonsulent +47 22856983 r.n.forland@ilos.uio.no Administrasjon, Disputas, Arrangementer, Innkjøp, Gjesteforskere, Faktura
Bilde av Asbjørn Brovold Gabrielsen Gabrielsen, Asbjørn Brovold Seniorkonsulent +47 22844506 a.b.gabrielsen@ikos.uio.no
Gjessing, Therese Seniorrådgiver +47 22856118 990 44 523 therese.gjessing@hf.uio.no Studieadministrasjon, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering
Grulovic, Dragana Førstekonsulent +47 22844403 dragana.grulovic@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Japansk med Japan-studier, Japanese studies
Bilde av Erlend Kristiansen Haavardsholm Haavardsholm, Erlend Kristiansen Seniorrådgiver +47 22856913 +4741214455 e.k.haavardsholm@iakh.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin