English version of this page

Alle administrativt ansatte på HF - Side 2

Personer 26 - 50 av 217
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Frode Torp Christensen Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Bilde av Olaf Sunde Christensen Christensen, Olaf Sunde Seniorkonsulent +47-22854651 o.s.christensen@hf.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon
Bilde av Fredrik Eugen Christiansen Christiansen, Fredrik Eugen Rådgiver +47-22854248 f.e.christiansen@iln.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Jørn Henry Christiansen Christiansen, Jørn Henry Rådgiver +47-22851929 +4790750907 j.h.christiansen@hf.uio.no Økonomi, Ekstern finansiering, Prosjekter, Prosjektøkonomi, Regnskap, Analyse, Tableau
Bilde av Jesmine Christopher Christopher, Jesmine Avdelingsingeniør +47-22844312 jesmine.christopher@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Jannike Clausen Clausen, Jannike Seniorrådgiver +47-22844725 jannike.clausen@hf.uio.no Økonomi
Bilde av Maria Øderud Danielsen Danielsen, Maria Øderud Førstekonsulent +47-22854034 m.o.danielsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, russisk, Russland, Balkan, Sentral-Europa, polsk, tsjekkisk, bosnisk, kroatisk, serbisk, Øst-Europa, Ukraina
Bilde av Olga Djordjilovic Djordjilovic, Olga Rådgiver 47-22854326 olga.djordjilovic@ikos.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsrådet, Horizon2020
Bilde av Kristin Bjørneboe Eide Eide, Kristin Bjørneboe Seniorkonsulent +47-22856835 k.b.eide@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Fransk
Bilde av Mari Eidstuen Eidstuen, Mari Seniorkonsulent 228 41905 mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Bilde av Sarah Margrethe Øverlie Eiene Eiene, Sarah Margrethe Øverlie Førstekonsulent +47-22844730 s.m.o.eiene@ilos.uio.no
Bilde av Øystein Bjarne Ekevik Ekevik, Øystein Bjarne Senioringeniør +47-22857943 +4797674584 +4797674584 o.b.ekevik@hf.uio.no IT-tjenester, digitale medier i læring og forskning, DMLF
Bilde av Heidi Ekstrand Ekstrand, Heidi Rådgiver +47-22856849 +47-41221683 +4741221683 heidi.ekstrand@ilos.uio.no Økonomi, Personaladministrasjon, Lønn
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera (HF superbruker)
Bilde av Beate Elvebakk Elvebakk, Beate Instituttleder +47-22856956 + 47 417 84 106 beate.elvebakk@ifikk.uio.no Ledelse
Bilde av Nadia Karoline Elvebakk Elvebakk, Nadia Karoline Ledelseskonsulent (+47) 22 85 60 91 n.k.elvebakk@iln.uio.no Innkjøp, Faktura, Refusjoner
Bilde av Eiri Elvestad Elvestad, Eiri Instituttleder +47-22850405 97528696 eiri.elvestad@media.uio.no Mediesosiologi, politisk kommunikasjon, politisk interesse, lokale medier og lokaldemokrati, nyhetsmediebruk, digitalt foreldreskap
Bilde av Gunn Enli Enli, Gunn Prodekan +47-22850435 +4791172952 gunn.enli@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Mediepolitikk, Politisk kommunikasjon, Medieøkonomi, Sosiale medier, Reality-TV, Mediehistorie
Bilde av Lars Erik Eriksson Eriksson, Lars Erik Overingeniør 22854878 92634437 l.e.eriksson@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Magnus Garder Evensen Evensen, Magnus Garder Seniorrådgiver +47-22844411 m.g.evensen@hf.uio.no Horizon2020, Forskningsadministrasjon
Bilde av Karoline Farbrot Farbrot, Karoline Rådgiver +47-22844469 karoline.farbrot@hf.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Ellen Filmberg Filmberg, Ellen Seniorkonsulent +47-22854357 ellen.filmberg@imv.uio.no Felles studentsystem FS, Canvas, Disputas, Eksamen, Opptak, TP
Finne, Eirik Førstekonsulent +47-22854113 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Bilde av Arve Fløystad-Thorsen Fløystad-Thorsen, Arve Rådgiver +47-22856069 +4797116069 97 11 60 69 arve.floystad-thorsen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Universitetshistorie, Eksternfinansiering
Bilde av Britt-Marie Forsudd Forsudd, Britt-Marie Seniorkonsulent +47-22856953 b.m.forsudd@iln.uio.no Forskerutdanning, PhD, Internasjonalisering, Studentutveksling