English version of this page

Administrativt ansatte ved fakultetet

Personer 1 - 50 av 94
Navn Telefon E-post Emneord
Aliosman, Nuray Bedri Rådgiver +47 22854020 n.b.aliosman@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Andresen, Rasmus G. Seniorrådgiver +47 228 58313 r.g.andresen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsstøtte, Prosjektledelse, Strategi
Anwar, Sahdia Seniorkonsulent +47 22856126 sahdia.anwar@hf.uio.no
Bilde av Asbjørn Aursjø Aursjø, Asbjørn Seniorkonsulent +47 22844592 asbjorn.aursjo@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål, Digital eksamen
Bilde av Monica Bakken Bakken, Monica Avdelingsdirektør +47 22856229 +47 97082983 monica.bakken@hf.uio.no Administrativ ledelse
Bilde av Andreas Bangsund Bangsund, Andreas Seniorkonsulent +47 22854068 andreas.bangsund@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Bilde av Anne-Kristin Berger Berger, Anne-Kristin Konsulent +47 228 57060 a.k.berger@hf.uio.no
Bilde av Mari Bergseth-Hasle Bergseth-Hasle, Mari Rådgiver +47 22858516 +47 45267706 mari.bergseth-hasle@norden.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Ledelse
Bilde av Birgit Brun Brun, Birgit Seniorkonsulent +47 22858831 birgit.brun@hf.uio.no
Bilde av Bernt Brundtland Brundtland, Bernt Seksjonssjef +47 22854496 +47 91878816 bernt.brundtland@hf.uio.no Økonomistyring, IT-støtte til forskning, HMS, Personalledelse, IT-tjenester, Ledelse
Bull, Tore Kielland Overingeniør +47 22854006 +47 91762813 t.k.bull@hf.uio.no video, AV-tjenester, bilde, Nett, Lyd
Bilde av Camilla Marie Chausse Chausse, Camilla Marie Seniorrådgiver +47 22854844 +4747234806 +47-47234806 c.m.chausse@hf.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Strategisk kommunikasjonsrådgivning
Bilde av Frode Torp Christensen Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Bilde av Olaf Sunde Christensen Christensen, Olaf Sunde Seniorkonsulent +47 22854651 o.s.christensen@hf.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon
Bilde av Jesmine Christopher Christopher, Jesmine Avdelingsingeniør +47 22844312 jesmine.christopher@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Jannike Skinlo Clausen Clausen, Jannike Skinlo Seniorrådgiver +47 22844725 j.s.clausen@hf.uio.no Økonomi
Bilde av Øystein Bjarne Ekevik Ekevik, Øystein Bjarne Senioringeniør +47 22857943 +4797674584 +4797674584 o.b.ekevik@hf.uio.no IT-tjenester, digitale medier i læring og forskning, DMLF
Bilde av Gunn Enli Enli, Gunn Prodekan +47 22850435 +4791172952 gunn.enli@media.uio.no Politisk kommunikasjon, Valgkamp, Medieregulering, Allmennkringkasting, Mediehistorie
Bilde av Lars Erik Eriksson Eriksson, Lars Erik Overingeniør 22854878 92634437 l.e.eriksson@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Magnus Garder Evensen Evensen, Magnus Garder Seniorrådgiver +47 22844411 m.g.evensen@hf.uio.no Horizon2020, Forskningsadministrasjon
Bilde av Karoline Farbrot Farbrot, Karoline Rådgiver +47 22844469 karoline.farbrot@hf.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Arve Fløystad-Thorsen Fløystad-Thorsen, Arve Rådgiver +47 22856069 +4797116069 97 11 60 69 arve.floystad-thorsen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Universitetshistorie, Eksternfinansiering
Gjessing, Therese Seniorrådgiver +47 22856118 990 44 523 therese.gjessing@hf.uio.no Studieadministrasjon, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering
Gjestad, Janne Førstekonsulent +47 22 84 44 42 janne.gjestad@hf.uio.no Personalrådgivning, Personaladministrasjon
Bilde av Karoline Hagane Hagane, Karoline Rådgiver +47 22854019 karoline.hagane@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Utvikling
Hagerup, Tone Universitetslektor tone.hagerup@hf.uio.no
Bilde av Monica Lund Haugom Haugom, Monica Lund Seniorrådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Bilde av Ásta Helgadóttir Helgadóttir, Ásta Rådgiver +47 228 44464 asta.helgadottir@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål
Bilde av Natali Elena Helgesen Helgesen, Natali Elena Førstekonsulent n.e.helgesen@hf.uio.no
Bilde av Frode Helland Helland, Frode Dekan +47 22858676 93457509 frode.helland@ibsen.uio.no Ibsen studies, Kultur, Drama, Digital humaniora, Nordisk litteratur
Bilde av Greta Holm Holm, Greta Seniorrådgiver +47 22856914 98001177 greta.holm@hf.uio.no Personaladministrasjon, Juridisk rådgiver, Lønn, Kurs, Likestilling
Huglen Revheim, Hanna Rådgjevar +47 93205690 h.h.revheim@norden.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nettpublisering
Bilde av Kjartan Hverven Hverven, Kjartan Rådgiver +47 22844431 kjartan.hverven@hf.uio.no Regelverk, Strategi, Årsplan, Årsrapport, Eiendomskoordinator, Valg
Bilde av Ellen Evju Jahr Jahr, Ellen Evju Seniorkonsulent +47 22855404 +4746056582 +47 46056582 e.e.jahr@hf.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Foto
Bilde av Trude Jensen Jensen, Trude Seksjonssjef +47 22858648 95975105 trude.jensen@hf.uio.no Økonomistyring, analyser, rapportering, budsjettering
Jerve, Fridtjof Rådgiver +47 22855306 fridtjof.jerve@hf.uio.no Studiewebredaktør, Vortex, Timeplanlegging, Leganto, Studieadministrasjon
Johnsen, Emma Kristine Laier Førstekonsulent +47 22844451 e.k.l.johnsen@hf.uio.no
Bilde av Johanne Cecilie Høyem Jørgensen Jørgensen, Johanne Cecilie Høyem Avdelingsleder +47 22844174 j.c.h.jorgensen@hf.uio.no Kommunikasjon, Studiewebredaktør, Studentrekruttering, Statistikk, Analyse, Studieadministrasjon.
Bilde av Anna Khamlii Khamlii, Anna Seniorkonsulent +47 22854247 anna.khamlii@hf.uio.no Økonomi, Økonomistyring, Ekstern finansiering, Budsjett, Regnskap, NFR, Medier og kommunikasjon
Klem, Christine Seniorrådgiver +47 22854474 +47 97070519 christine.klem@hf.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Ingvild Eikrem Koløen Koløen, Ingvild Eikrem Rådgiver +47 22854128 +47 99297370 i.e.koloen@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Mira Kramárová Kramárová, Mira Rådgiver +47 22 85 42 90 +47 93 63 85 76 mira.kramarova@hf.uio.no Personaladministrasjon, Foreldrepermisjon
Bilde av Peter Andreas Kristoffersen Kristoffersen, Peter Andreas Førstekonsulent +47 22856777 peter.kristoffersen@hf.uio.no HF:studio, verneombud, canvas
Krohn-Hansen, Julianne Seksjonsleder +47 22857003 +47 93451868 julianne.krohn-hansen@hf.uio.no Administrativ ledelse
Bilde av Eirin Cathrine Lade Lade, Eirin Cathrine Seniorkonsulent +47 22850440 e.c.lade@media.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Karen Drabløs Landa Landa, Karen Drabløs Seniorkonsulent +47 22855135 k.d.landa@hf.uio.no Prosjektøkonomi, Budsjettering, Økonomirapporter
Langseth, Solfrid Oppedal Seniorkonsulent +47 22844433 s.o.langseth@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Lee, Thomas David Seniorkonsulent +47 22845874 t.d.lee@hf.uio.no Økonomi, Prosjektøkonomi, Ekstern finansiering, Budsjettering
Liljeroth, Julie Lucie j.l.liljeroth@norden.uio.no
Bilde av Mari Lilleslåtten Lilleslåtten, Mari Rådgiver +47 22854439 99274535 mari.lilleslatten@hf.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Sosiale medier, Podkast