English version of this page

Administrativt ansatte ved fakultetet

Personer 1 - 50 av 88
Navn Telefon E-post Emneord
Aliosman, Nuray Bedri Seniorkonsulent +47 22854020 n.b.aliosman@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Andresen, Rasmus G. Seniorrådgiver +47 228 58313 r.g.andresen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsstøtte, Prosjektledelse, Strategi
Bilde av Asbjørn Aursjø Aursjø, Asbjørn Seniorkonsulent +47 22844592 asbjorn.aursjo@hf.uio.no Digital eksamen, Eksamen, Vitnemål
Bilde av Monica Bakken Bakken, Monica Avdelingsdirektør +47 22856229 +47 97082983 monica.bakken@hf.uio.no Administrativ ledelse
Bilde av Andreas Bangsund Bangsund, Andreas Seniorkonsulent +47 22854068 andreas.bangsund@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Bilde av Anne-Kristin Berger Berger, Anne-Kristin Konsulent +47 228 57060 a.k.berger@hf.uio.no
Bilde av Mari Bergseth-Hasle Bergseth-Hasle, Mari Rådgiver – UiO: Norden – permisjon Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering
Bilde av Birgit Brun Brun, Birgit Seniorkonsulent +47 22844451 birgit.brun@hf.uio.no
Bilde av Bernt Brundtland Brundtland, Bernt Seksjonssjef +47 22854496 +47 91878816 bernt.brundtland@hf.uio.no Økonomistyring, IT-støtte til forskning, HMS, Personalledelse, IT-tjenester, Ledelse
Bull, Tore Kielland Overingeniør +47 22854006 +47 91762813 t.k.bull@hf.uio.no video, AV-tjenester, bilde, Nett, Lyd
Bilde av Camilla Marie Chausse Chausse, Camilla Marie Seniorrådgiver +47 22854844 +4747234806 +47-47234806 c.m.chausse@hf.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Strategisk kommunikasjonsrådgivning
Bilde av Frode Torp Christensen Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Bilde av Olaf Sunde Christensen Christensen, Olaf Sunde Seniorkonsulent +47 22854651 o.s.christensen@hf.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon
Bilde av Jesmine Christopher Christopher, Jesmine Avdelingsingeniør +47 22844312 jesmine.christopher@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Jannike Clausen Clausen, Jannike Seniorrådgiver +47 22844725 jannike.clausen@hf.uio.no Økonomi
Bilde av Øystein Bjarne Ekevik Ekevik, Øystein Bjarne Senioringeniør +47 22857943 +4797674584 +4797674584 o.b.ekevik@hf.uio.no IT-tjenester, digitale medier i læring og forskning, DMLF
Bilde av Gunn Enli Enli, Gunn Prodekan +47 22850435 +4791172952 gunn.enli@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Mediepolitikk, Politisk kommunikasjon, Medieøkonomi, Sosiale medier, Reality-TV, Mediehistorie
Bilde av Lars Erik Eriksson Eriksson, Lars Erik Overingeniør 22854878 92634437 l.e.eriksson@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Magnus Garder Evensen Evensen, Magnus Garder Seniorrådgiver +47 22844411 m.g.evensen@hf.uio.no Horizon2020, Forskningsadministrasjon
Bilde av Karoline Farbrot Farbrot, Karoline Rådgiver +47 22844469 karoline.farbrot@hf.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Arve Fløystad-Thorsen Fløystad-Thorsen, Arve Rådgiver +47 22856069 +4797116069 97 11 60 69 arve.floystad-thorsen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Universitetshistorie, Eksternfinansiering
Gjessing, Therese Seniorrådgiver +47 22856118 990 44 523 therese.gjessing@hf.uio.no Studieadministrasjon, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering
Bilde av Karoline Hagane Hagane, Karoline Rådgiver +47 22854019 +47 936 16 065 karoline.hagane@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Utvikling
Bilde av Monica Lund Haugom Haugom, Monica Lund Rådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Bilde av Ásta Helgadóttir Helgadóttir, Ásta Rådgiver +47 228 44464 asta.helgadottir@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål
Bilde av Frode Helland Helland, Frode Dekan +47 22858676 93457509 frode.helland@ibsen.uio.no Ibsen studies, Kultur, Drama, Digital humaniora, Nordisk litteratur
Bilde av Greta Holm Holm, Greta Seniorrådgiver +47 22856914 98001177 greta.holm@hf.uio.no Personaladministrasjon, Juridisk rådgiver, Lønn, Kurs, Likestilling
Bilde av Kjartan Hverven Hverven, Kjartan Rådgiver +47 22844431 kjartan.hverven@hf.uio.no Regelverk, Strategi, Årsplan, Årsrapport, Eiendomskoordinator, Valg
Bilde av Ellen Evju Jahr Jahr, Ellen Evju Seniorkonsulent +47 22855404 +4746056582 +47 46056582 e.e.jahr@hf.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Foto
Bilde av Sandra Janzsó Janzsó, Sandra Rådgiver +47 22 84 47 39 sandra.janzso@hf.uio.no studieadministrasjon, studiestart, veiledning, studieveiledning, kompetansesamtale, studier, læringsmiljø, semesterstart, fadderordning, canvas, infosenter, lms, karriereveiledning
Bilde av Trude Jensen Jensen, Trude Seksjonssjef +47 22858648 95975105 trude.jensen@hf.uio.no Økonomistyring, analyser, rapportering, budsjettering
Bilde av Marius Jenssen Jenssen, Marius Rådgiver +47 22855934 +47 41679269 marius.jenssen@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling
Jerve, Fridtjof Rådgiver +47 22855306 fridtjof.jerve@hf.uio.no Studiewebredaktør, Vortex, Timeplanlegging, Studieadministrasjon
Johnsen, Emma Kristine Laier Førstekonsulent +47 22844451 e.k.l.johnsen@hf.uio.no
Bilde av Tor Erik Risvik Johnsen Johnsen, Tor Erik Risvik Rådgiver +47 22854794 t.e.r.johnsen@norden.uio.no Forskningsadministrasjon
Jørgensen, Johanne Cecilie Høyem Avdelingsleder +47 22844174 j.c.h.jorgensen@hf.uio.no Kommunikasjon, Studiewebredaktør, Studentrekruttering, Statistikk, Analyse, Studieadministrasjon.
Klem, Christine Seniorrådgiver +47 22854474 christine.klem@hf.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Ingvild Eikrem Koløen Koløen, Ingvild Eikrem Rådgiver +47 22854128 +47 99297370 i.e.koloen@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Mira Kramárová Kramárová, Mira Rådgiver +47 22 85 42 90 +47 90 40 44 59 mira.kramarova@hf.uio.no Personaladministrasjon, Foreldrepermisjon
Bilde av Peter Kristoffersen Kristoffersen, Peter Førstekonsulent +47 22856777 peter.kristoffersen@hf.uio.no Studieinformasjon, Vitnemål, Arrangementer, Infosenter, Grafikk, Verneombud, Tillitsvalgt
Krohn-Hansen, Julianne Seksjonsleder +47 22857003 +47 93451868 julianne.krohn-hansen@hf.uio.no Administrativ ledelse
Bilde av Eirin Cathrine Lade Lade, Eirin Cathrine Seniorkonsulent +47 22850440 98836906 e.c.lade@media.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Landa, Karen Drabløs Seniorkonsulent +47 22855135 k.d.landa@hf.uio.no Prosjektøkonomi, Budsjettering, Økonomirapporter
Langseth, Solfrid Oppedal Seniorkonsulent +47 22844433 s.o.langseth@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Lauritzen, Ellen Sofie Rådgiver 93606465 e.s.lauritzen@norden.uio.no
Bilde av Mari Lilleslåtten Lilleslåtten, Mari Rådgiver +47 22854439 99274535 mari.lilleslatten@hf.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Sosiale medier, Podkast
Bilde av Galina Loginova Loginova, Galina Seniorkonsulent +47 22845874 galina.loginova@hf.uio.no Økonomi, Budsjett
Bilde av Graciete S. C. Londrim Londrim, Graciete S. C. Seniorkonsulent +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, portugisisk språk
Lopez, Cristian Seniorkonsulent +47 22845136 +47 92292362 cristian.lopez@econ.uio.no
Bilde av Anne Løken Løken, Anne Rådgiver +47 22857474 anne.loken@hf.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS