English version of this page

Administrativt ansatte ved fakultetet

Personer 1 - 50 av 91
Navn Telefon E-post Emneord
Aliosman, Nuray Bedri Seniorkonsulent +47-22854020 n.b.aliosman@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Andresen, Rasmus G. Seniorrådgiver +47 228 58313 r.g.andresen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsstøtte, Prosjektledelse, Strategi
Bilde av Asbjørn Aursjø Aursjø, Asbjørn Seniorkonsulent +47-22844592 asbjorn.aursjo@hf.uio.no Digital eksamen, Eksamen, Vitnemål
Bilde av Monica Bakken Bakken, Monica Avdelingsdirektør +47-22856229 +47-97082983 monica.bakken@hf.uio.no Administrativ ledelse
Bilde av Andreas Bangsund Bangsund, Andreas Seniorkonsulent +47-22854068 andreas.bangsund@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Bilde av Anne-Kristin Berger Berger, Anne-Kristin Konsulent +47 228 57060 a.k.berger@hf.uio.no
Bilde av Mari Bergseth-Hasle Bergseth-Hasle, Mari Rådgiver – UiO: Norden – permisjon Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering
Bilde av Birgit Brun Brun, Birgit Seniorkonsulent +47-22844451 birgit.brun@hf.uio.no
Bilde av Bernt Brundtland Brundtland, Bernt Seksjonssjef +47-22854496 +47-91878816 bernt.brundtland@hf.uio.no Økonomistyring, IT-støtte til forskning, HMS, Personalledelse, IT-tjenester, Ledelse
Bull, Tore Kielland Overingeniør +47-22854006 +47-91762813 t.k.bull@hf.uio.no video, AV-tjenester, bilde, Nett, Lyd
Bilde av Camilla Marie Chausse Chausse, Camilla Marie Seniorrådgiver +47-22854844 +4747234806 +47-47234806 c.m.chausse@hf.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Strategisk kommunikasjonsrådgivning
Bilde av Frode Torp Christensen Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Bilde av Olaf Sunde Christensen Christensen, Olaf Sunde Seniorkonsulent +47-22854651 o.s.christensen@hf.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Internkommunikasjon
Bilde av Jørn Henry Christiansen Christiansen, Jørn Henry Rådgiver +47-22851929 +4790750907 j.h.christiansen@hf.uio.no Økonomi, Ekstern finansiering, Prosjekter, Prosjektøkonomi, Regnskap, Analyse, Tableau
Bilde av Jesmine Christopher Christopher, Jesmine Avdelingsingeniør +47-22844312 jesmine.christopher@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Jannike Clausen Clausen, Jannike Seniorrådgiver +47-22844725 jannike.clausen@hf.uio.no Økonomi
Bilde av Øystein Bjarne Ekevik Ekevik, Øystein Bjarne Senioringeniør +47-22857943 +4797674584 +4797674584 o.b.ekevik@hf.uio.no IT-tjenester, digitale medier i læring og forskning, DMLF
Bilde av Gunn Enli Enli, Gunn Prodekan +47-22850435 +4791172952 gunn.enli@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Mediepolitikk, Politisk kommunikasjon, Medieøkonomi, Sosiale medier, Reality-TV, Mediehistorie
Bilde av Lars Erik Eriksson Eriksson, Lars Erik Overingeniør 22854878 92634437 l.e.eriksson@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Magnus Garder Evensen Evensen, Magnus Garder Seniorrådgiver +47-22844411 m.g.evensen@hf.uio.no Horizon2020, Forskningsadministrasjon
Bilde av Karoline Farbrot Farbrot, Karoline Rådgiver +47-22844469 karoline.farbrot@hf.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Arve Fløystad-Thorsen Fløystad-Thorsen, Arve Rådgiver +47-22856069 +4797116069 97 11 60 69 arve.floystad-thorsen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Universitetshistorie, Eksternfinansiering
Bilde av Emily Henriksen Fossen Fossen, Emily Henriksen Førstekonsulent +47-22844442 e.h.fossen@hf.uio.no Personaladministrasjon
Gjessing, Therese Seniorrådgiver +47-22856118 990 44 523 therese.gjessing@hf.uio.no Studieadministrasjon, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering
Bilde av Karoline Hagane Hagane, Karoline Rådgiver +47-22854019 karoline.hagane@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Utvikling
Bilde av Monica Lund Haugom Haugom, Monica Lund Rådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Bilde av Ásta Helgadóttir Helgadóttir, Ásta Seniorkonsulent +47 228 44464 asta.helgadottir@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål
Bilde av Frode Helland Helland, Frode Dekan +47-22858676 93457509 frode.helland@ibsen.uio.no Ibsen studies, Kultur, Drama, Digital humaniora, Nordisk litteratur
Bilde av Greta Holm Holm, Greta Seniorrådgiver +47-22856914 greta.holm@hf.uio.no Personaladministrasjon, Juridisk rådgiver, Lønn, Likestilling, Kurs
Bilde av Kjartan Hverven Hverven, Kjartan Seniorkonsulent +47-22844431 kjartan.hverven@hf.uio.no ph.d.-kurs, kreeringer, Forskerutdanning, Forskningsstøtte
Bilde av Ellen Evju Jahr Jahr, Ellen Evju Seniorkonsulent +47-22855404 +4746056582 +47 46056582 e.e.jahr@hf.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Foto
Bilde av Sandra Janzsó Janzsó, Sandra Rådgiver +47 22 84 47 39 sandra.janzso@hf.uio.no studieadministrasjon, studiestart, veiledning, studieveiledning, kompetansesamtale, studier, læringsmiljø, semesterstart, fadderordning, canvas, infosenter, lms, karriereveiledning
Bilde av Trude Jensen Jensen, Trude Seksjonssjef +47-22858648 95975105 trude.jensen@hf.uio.no Økonomistyring, analyser, rapportering, budsjetterting
Jerve, Fridtjof Rådgiver +47-22855306 fridtjof.jerve@hf.uio.no Studieadministrasjon, Timeplanlegging, Studiewebredaktør, Vortex
Johnsen, Emma Kristine Laier Førstekonsulent +47-22844451 e.k.l.johnsen@hf.uio.no
Bilde av Tor Erik Risvik Johnsen Johnsen, Tor Erik Risvik Rådgiver +47-22854794 t.e.r.johnsen@ilos.uio.no Forskningsadministrasjon
Jørgensen, Johanne Cecilie Høyem Avdelingsleder +47-22844174 j.c.h.jorgensen@hf.uio.no Kommunikasjon, Studiewebredaktør, Studentrekruttering, Statistikk, Analyse, Studieadministrasjon.
Klem, Christine Seniorrådgiver +47-22854474 christine.klem@hf.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Mira Kramárová Kramárová, Mira Rådgiver +47 22 85 42 90 +47 90 40 44 59 mira.kramarova@hf.uio.no Personaladministrasjon, Foreldrepermisjon
Bilde av Peter Kristoffersen Kristoffersen, Peter Førstekonsulent +47 22856777 peter.kristoffersen@hf.uio.no Studieinformasjon, Vitnemål, Arrangementer, Infosenter, Grafikk, Verneombud, Tillitsvalgt
Krohn-Hansen, Julianne Seksjonsleder +47-22857003 +47-93451868 julianne.krohn-hansen@hf.uio.no Administrativ ledelse
Bilde av Eirin Cathrine Lade Lade, Eirin Cathrine Seniorkonsulent +47-22850440 e.c.lade@media.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Langseth, Solfrid Oppedal Seniorkonsulent +47-22844433 s.o.langseth@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Lauritzen, Ellen Sofie Rådgiver 93606465 e.s.lauritzen@hf.uio.no
Bilde av Mari Lilleslåtten Lilleslåtten, Mari Rådgiver +47-22854439 mari.lilleslatten@hf.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Sosiale medier
Bilde av Galina Loginova Loginova, Galina Seniorkonsulent +47-22845874 galina.loginova@hf.uio.no Økonomi, Budsjett
Bilde av Graciete S. C. Londrim Londrim, Graciete S. C. Seniorkonsulent +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, portugisisk språk
Bilde av Anne Løken Løken, Anne Rådgiver +47-22857474 anne.loken@hf.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS
Bilde av Heidi Løken Løken, Heidi Overingeniør +47-22844440 +47-90739023 heidi.loken@hf.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning
Bilde av Petter Løken Løken, Petter Avdelingsleder +47-22844860 + 47 -95237474 petter.loken@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør