English version of this page

Filosofi - Side 2

Personer 26 - 50 av 74
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sigurd Jorem Jorem, Sigurd Stipendiat +47-46636776 46636776 sigurd.jorem@ifikk.uio.no Filosofi, Metodologi
Bilde av Max Johannes Kippersund Kippersund, Max Johannes Stipendiat m.j.kippersund@ifikk.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Metafysikk
Bilde av Øystein Linnebo Linnebo, Øystein Professor +47-22856961 +47-46660036 oystein.linnebo@ifikk.uio.no Filosofi, Logikk, Metafysikk, Språkfilosofi, Frege
Long, Madeleine Postdoktor madeleine.long@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Kjell Madsen Madsen, Kjell Førstelektor - Filosofi (emeritus) 22855725 kjell.madsen@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Reidar Maliks Maliks, Reidar Professor +47-22858002 reidar.maliks@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Alejandra Mancilla Mancilla, Alejandra Førsteamanuensis +47-22841677 alejandra.mancilla@ifikk.uio.no Politisk filosofi, Etikk og moralfilosofi, Idehistorie, Miljøetikk
Masterman, Christopher James Stipendiat c.j.masterman@ifikk.uio.no
Bilde av Ole Martin Moen Moen, Ole Martin Forsker +47-22859102 +47-41686074 41686074 o.m.moen@ifikk.uio.no Filosofi, Etikk, Anvendt etikk, Bevissthetsfilosofi
Bilde av Ragnar Braastad Myklebust Myklebust, Ragnar Braastad Førstelektor - Filosofi (emeritus) 22857545 r.b.myklebust@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Gry Oftedal Oftedal, Gry Forsker +47-22841062 gry.oftedal@ifikk.uio.no Vitenskapsfilosofi, Bioethics, Biologiens filosofi, Filosofi
Bilde av Arild Pedersen Pedersen, Arild Professor emeritus +47-22855728 arild.pedersen@ifikk.uio.no
Bilde av Kim Phillips Pedersen Pedersen, Kim Phillips Stipendiat k.p.pedersen@ifikk.uio.no Filosofi, Vitnesbyrdets epistemologi, Språkforståelsens epistemologi, Fortolkningsurett
Bilde av Joanna Pollock Pollock, Joanna Postdoktor joanna.pollock@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Inger Julie Nygaard Preus Preus, Inger Julie Nygaard Universitetslektor - Filosofi (emeritus) i.j.n.preus@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil., Etikk, Feministisk filosofi, Makt og avmakt, Religionsfilosofi, Tidsfilosofi
Bilde av Øyvind Rabbås Rabbås, Øyvind Professor - Filosofi 22844449 oyvind.rabbas@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil., Filosofihistorie, Antikken, Etikk og moral
Bilde av Bjørn Torgrim Ramberg Ramberg, Bjørn Torgrim Professor +47-22841673 +47-91742234 b.t.ramberg@csmn.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Språkfilosofi, Rasjonalitet, Normativitet
Bilde av Agustín Rayo Fierro Rayo Fierro, Agustín Professor II +16177104617 a.r.fierro@ifikk.uio.no Filosofi
Roberts, Sam Royston Postdoktor s.r.roberts@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Nils Roll-Hansen Roll-Hansen, Nils Professor emeritus +47 47231938 nils.roll-hansen@ifikk.uio.no Filosofi, Vitenskaphistorie og -filosofi
Bilde av Paula Rubio-Fernandez Rubio-Fernandez, Paula Forsker +47-22841662 paula.rubio-fernandez@ifikk.uio.no Filosofi
Räsänen, Joona Stipendiat joona.rasanen@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Jørgen Sandemose Sandemose, Jørgen Førstelektor - Filosofi (emeritus) jorgen.sandemose@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Sandvik, Håkon Universitetslektor - Filosofi (emeritus) 22857546 hakon.sandvik@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Jens Saugstad Saugstad, Jens Professor i filosofi 22856978 90608040 (ikke for studenthenvendelser) jens.saugstad@ifikk.uio.no Filosofi, Etikk, Deontologi, Anvendt etikk, Kant, Epistemologi, Bevissthetsfilosofi, Wittgenstein, Politisk filosofi