English version of this page

Alle administrativt ansatte på HF - Side 5

Personer 101 - 125 av 220
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Vita Kvedaraite Kvedaraite, Vita Førstekonsulent +47-22854724 vita.kvedaraite@hf.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Vita Kvedaraite Kvedaraite, Vita Førstekonsulent +47-22854724 vita.kvedaraite@ikos.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Eirin Cathrine Lade Lade, Eirin Cathrine Seniorkonsulent +47-22850440 e.c.lade@media.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Lange, Katharina +47-22855239 katharina.lange@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Digital humaniora, Databaser, Katalogisering
Bilde av Kari Langseth Langseth, Kari Seniorkonsulent +47-22844403 kari.langseth@ikos.uio.no Kinesisk med Kina-studier, Chinese Society and Politics, Studieadministrasjon
Langseth, Solfrid Oppedal Seniorkonsulent +47-22844433 s.o.langseth@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Larsen, Lisbeth Internasjonaliseringskonsulent +47-22854198 lisbeth.larsen@ilos.uio.no Internasjonalt samarbeid
Bilde av Ragnar Holst Larsen Larsen, Ragnar Holst Rådgiver +47-22844738 ragnahl@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Veiledning, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Opptak, Disputas, Tilrettelegging
Bilde av Astrid Lied Lied, Astrid Seniorrådgiver +47 22 85 76 08 a.c.lied@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS, TP
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Rådgiver 228 58105 trude.lind@ikos.uio.no Master Middle East Studies, Studieadministrasjon
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Bilde av Sarah Frost Logan Logan, Sarah Frost Førstekonsulent +47-22857039 s.f.logan@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Undervisningsplanlegging
Bilde av Galina Loginova Loginova, Galina Seniorkonsulent +47-22845874 galina.loginova@hf.uio.no Økonomi, Budsjett
Bilde av Graciete S. C. Londrim Londrim, Graciete S. C. Seniorkonsulent +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, portugisisk språk
Bilde av Ellen Cathrine Lund Lund, Ellen Cathrine Seniorrådgiver +47-22856194 +4791158122 +47 911 58 122 e.c.lund@iakh.uio.no organisasjonshistorie, samtidshistorie, bedriftshistorie, kvinnehistorie, norgeshistorie
Bilde av Anne Løken Løken, Anne Rådgiver +47-22857474 anne.loken@hf.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS
Bilde av Heidi Løken Løken, Heidi Overingeniør +47-22844440 +47-90739023 heidi.loken@hf.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, DMLF
Bilde av Petter Løken Løken, Petter Avdelingsleder +47-22844860 + 47 -95237474 petter.loken@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør
Bilde av Lars Lønning Lønning, Lars Rådgiver +47-22855838 l.i.lonning@hf.uio.no Vitnemål, Studieadministrasjon, Godkjenning, Eksamen
Mangset, Gunnar Førstekonsulent +47-22844435 gunnar.mangset@ifikk.uio.no
Bilde av Line Melå Melå, Line Førstekonsulent +47-22854466 line.mela@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiestart, Fadderkontakt, Arrangementer, Verneombud
Bilde av Manuela Michelloni Michelloni, Manuela Bibliotekar +39 06 5839 1005 manuela.michelloni@roma.uio.no Bibliotek, Antikken, Middelalderen, Renessanse og barokk, Arkeologi
Bilde av Stig Mikalsen Mikalsen, Stig Rådgiver +47-22857062 stig.mikalsen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Digital eksamen, Inspera (HF superbruker), canvas
Bilde av Øystein Moe Moe, Øystein Seniorkonsulent +47-22856490 oystein.moe@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Bilde av Christian-Magnus Mohn Mohn, Christian-Magnus Overingeniør +47-22855721 +47-41004323 c.m.mohn@hf.uio.no AV-tjenester, Lyd, Bilde, Video