English version of this page

Alle administrativt ansatte på HF - Side 5

Personer 101 - 125 av 202
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Eirin Cathrine Lade Lade, Eirin Cathrine Seniorkonsulent +47 22850440 98836906 e.c.lade@media.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering
Bilde av Karen Drabløs Landa Landa, Karen Drabløs Seniorkonsulent +47 22855135 k.d.landa@hf.uio.no Prosjektøkonomi, Budsjettering, Økonomirapporter
Lange, Katharina +47-22855239 katharina.lange@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Digital humaniora, Databaser, Katalogisering
Bilde av Kari Langseth Langseth, Kari Seniorkonsulent - i permisjon +47-22844403 kari.langseth@ikos.uio.no Kinesisk med Kina-studier, Chinese Society and Politics, Studieadministrasjon
Langseth, Solfrid Oppedal Seniorkonsulent +47 22844433 s.o.langseth@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Larsen, Lisbeth Internasjonaliseringskonsulent +47-22854198 lisbeth.larsen@ilos.uio.no Internasjonalt samarbeid
Bilde av Ragnar Holst Larsen Larsen, Ragnar Holst Rådgiver +47 22844738 ragnahl@iakh.uio.no Disputas, Forskerutdanning, Forskerskole
Lee, Thomas David Seniorkonsulent +47 22845874 t.d.lee@hf.uio.no
Bilde av Astrid Lied Lied, Astrid Seniorrådgiver +47 22 85 76 08 a.c.lied@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS, TP
Bilde av Mari Lilleslåtten Lilleslåtten, Mari Rådgiver +47 22854439 99274535 mari.lilleslatten@hf.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Sosiale medier, Podkast
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Rådgiver 228 58105 trude.lind@ikos.uio.no Master Middle East Studies, Midtøstenstudier med persisk og tyrkisk, Studieadministrasjon
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 (for tiden ikke tilgjengelig på telefon pga. hjemmekontor. Send e-post.) h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Bilde av Graciete S. C. Londrim Londrim, Graciete S. C. Seniorkonsulent +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, portugisisk språk
Bilde av Cristian Lopez Lopez, Cristian Seniorkonsulent +47 22845136 cristian.lopez@hf.uio.no
Bilde av Ellen Cathrine Lund Lund, Ellen Cathrine Seniorrådgiver +47 22856194 +4791158122 +47 911 58 122 e.c.lund@iakh.uio.no organisasjonshistorie, samtidshistorie, bedriftshistorie, kvinnehistorie, norgeshistorie
Bilde av Anne Løken Løken, Anne Rådgiver +47 22857474 anne.loken@hf.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS
Bilde av Heidi Løken Løken, Heidi Overingeniør +47 22844440 +47 90739023 heidi.loken@hf.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning
Bilde av Petter Løken Løken, Petter Seksjonssjef +47 22844860 + 47 -95237474 petter.loken@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør
Bilde av Lars Lønning Lønning, Lars Rådgiver +47-22855838 l.i.lonning@hf.uio.no Vitnemål, Studieadministrasjon, Godkjenning, Eksamen
Mangset, Gunnar Førstekonsulent +47 22844435 (for tiden ikke tilgjengelig på telefon pga. hjemmekontor. Send e-post) gunnar.mangset@ifikk.uio.no
McWilliams, Cathryn Førstekonsulent cathryn.mcwilliams@imv.uio.no
Bilde av Manuela Michelloni Michelloni, Manuela Bibliotekar +39 06 5839 1005 manuela.michelloni@roma.uio.no Bibliotek, Antikken, Middelalderen, Renessanse og barokk, Arkeologi
Bilde av Stig Mikalsen Mikalsen, Stig Rådgiver +47 22857062 41302068 stig.mikalsen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Digital eksamen, Canvas, HF:studio
Minde, Trond Avdelingsingeniør trond.minde@iln.uio.no
Bilde av Øystein Moe Moe, Øystein Seniorkonsulent +47 22856490 oystein.moe@hf.uio.no Arkiv, ePhorte