English version of this page

Alle administrativt ansatte på HF - Side 5

Personer 101 - 125 av 200
Navn Telefon E-post Emneord
Larsen, Lisbeth Internasjonaliseringskonsulent +47-22854198 lisbeth.larsen@ilos.uio.no Internasjonalt samarbeid
Bilde av Ragnar Holst Larsen Larsen, Ragnar Holst Rådgiver +47 22844738 ragnahl@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Veiledning, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Opptak, Disputas, Tilrettelegging
Bilde av Astrid Lied Lied, Astrid Seniorrådgiver +47 22 85 76 08 a.c.lied@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS, TP
Bilde av Mari Lilleslåtten Lilleslåtten, Mari Rådgiver +47 22854439 99274535 mari.lilleslatten@hf.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Sosiale medier, Podkast
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Rådgiver 228 58105 trude.lind@ikos.uio.no Master Middle East Studies, Midtøstenstudier med persisk og tyrkisk, Studieadministrasjon
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Bilde av Graciete S. C. Londrim Londrim, Graciete S. C. Seniorkonsulent +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, portugisisk språk
Bilde av Cristian Lopez Lopez, Cristian Seniorkonsulent +47 22845136 +47 92292362 cristian.lopez@hf.uio.no
Bilde av Ellen Cathrine Lund Lund, Ellen Cathrine Seniorrådgiver +47 22856194 +4791158122 +47 911 58 122 e.c.lund@iakh.uio.no organisasjonshistorie, samtidshistorie, bedriftshistorie, kvinnehistorie, norgeshistorie
Bilde av Anne Løken Løken, Anne Rådgiver +47 22857474 anne.loken@hf.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS
Bilde av Heidi Løken Løken, Heidi Overingeniør +47 22844440 +47 90739023 heidi.loken@hf.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning
Bilde av Petter Løken Løken, Petter Seksjonssjef +47 22844860 + 47 -95237474 petter.loken@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør
Bilde av Lars Lønning Lønning, Lars Rådgiver +47-22855838 l.i.lonning@hf.uio.no Vitnemål, Studieadministrasjon, Godkjenning, Eksamen
Mangset, Gunnar Førstekonsulent +47 22844435 gunnar.mangset@ifikk.uio.no
Bilde av Manuela Michelloni Michelloni, Manuela Bibliotekar +39 06 5839 1005 manuela.michelloni@roma.uio.no Bibliotek, Antikken, Middelalderen, Renessanse og barokk, Arkeologi
Bilde av Stig Mikalsen Mikalsen, Stig Rådgiver +47 22857062 41302068 stig.mikalsen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Digital eksamen, Inspera (HF superbruker), canvas
Bilde av Øystein Moe Moe, Øystein Seniorkonsulent +47 22856490 oystein.moe@hf.uio.no Arkiv, ePhorte
Bilde av Christian-Magnus Mohn Mohn, Christian-Magnus Overingeniør +47 22855721 +47 41004323 c.m.mohn@hf.uio.no AV-tjenester, Lyd, Bilde, Video
Bilde av Hans D Munch Munch, Hans D Overingeniør +47 22854935 h.d.munch@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Anna Muzi Muzi, Anna +39 06 5839 1001 anmamu@libero.it Drift, Renhold
Bilde av Kalaivani Naguleswaran Naguleswaran, Kalaivani Seniorkonsulent +47 22859864 kalaivan@media.uio.no Økonomi, Innkjøp, Regnskap
Bilde av Yasothara Nanthagopal Nanthagopal, Yasothara Rådgiver +47 22850408 yasothara.nanthagopal@hf.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Regnskap
Bilde av Damir Nedic Nedic, Damir Senioringeniør +47 22857835 +47 47010357 dnedic@hf.uio.no DMLF, IT-tjenester
Bilde av Asgeir Nesøen Nesøen, Asgeir Senioringeniør +47 22855106 +47 99418365 asgeir.nesoen@hf.uio.no IT-tjenester, DMLF, MySQL, MariaDB, OpenLayers, Php, Zend, database, datamodellering, backend
Bilde av Helena Neumann Neumann, Helena Internasjonal koordinator og programkonsulent 22841956 helena.neumann@iakh.uio.no Erasmus+, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering, Europeisk samarbeid, Mobilitet, Studieprogram, Studieveiledning, Masteropptak