English version of this page

Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter ved IAKH

Personer 26 - 50 av 110
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ingeborg Fossestøl Fossestøl, Ingeborg Stipendiat 47968141 ingeborg.fossestol@iakh.uio.no Historie, Kulturhistorie, Offentlighet, Oversettelse, Intellectual history
Bilde av Per Ditlef Fredriksen Fredriksen, Per Ditlef Professor +47 22841911 +4791126749 p.d.fredriksen@iakh.uio.no Arkeologi, Jernalder, Teori og Metode, Samtidsarkeologi, Arkeologi i sørlige Afrika
Bilde av Robert Marc Friedman Friedman, Robert Marc +47 22854205 +4791639068 +4791639068 r.m.friedman@hf.uio.no Historie, Vitenskapshistorie, kunnskapshistorie, Universitetshistorie, Polarhistorie
Bilde av Tine Frøysaker Frøysaker, Tine Professor +47 22859634 tine.froysaker@iakh.uio.no Konservering, Malerikonservering, Kulturarv
Bilde av Finn Fuglestad Fuglestad, Finn Professor emeritus +47 22844827 +47 93615113 finn.fuglestad@iakh.uio.no Historie
Bilde av Ingrid Fuglestvedt Fuglestvedt, Ingrid Professor +47-22841926 ingrid.fuglestvedt@iakh.uio.no Arkeologi, Steinalder, Teori og metode
Bilde av Martin Furholt Furholt, Martin Professor +47 22841913 martin.furholt@iakh.uio.no Arkeologi, Neolitikum, Bronsealder, Økonomi, Sosialhistorie
Bilde av Ildar Garipzanov Garipzanov, Ildar Professor +47 22841937 ildar.garipzanov@iakh.uio.no Historie, Middelalder
Bilde av Ole Kristian Grimnes Grimnes, Ole Kristian Professor emeritus o.k.grimnes@iakh.uio.no Okkupasjonshistorie, Historie
Bilde av Gro Hagemann Hagemann, Gro Professor emeritus +47-92869186 gro.hagemann@iakh.uio.no Historie, Samtidshistorie, Moderne historie, Kjønnshistorie, Feministisk teori
Bilde av Søren Handberg Handberg, Søren Førsteamanuensis +47 22841909 soren.handberg@iakh.uio.no Klassisk arkeologi, Arkeologi, Middelhavsarkeologi, Kulturhistorie, Gresk og romersk historie, Antikken
Hansen, Ane Bjølgerud Rådgiver +47 22856876 a.b.hansen@iakh.uio.no norgeshistorie, Samtidshistorie
Bilde av Margrethe K. H. Havgar Havgar, Margrethe K. H. Forsknings- og formidlingskoordinator HEI +47 94109987 m.k.h.havgar@iakh.uio.no
Bilde av Lotte Hedeager Hedeager, Lotte +47 22841936 +4745517171 lotte.hedeager@iakh.uio.no Arkeologi, Jernalder
Bilde av Ruth Hemstad Hemstad, Ruth Førsteamanuensis +47 22856518 +47-93437312 ruth.hemstad@iakh.uio.no Historie
Holm, Marlene Førstekonsulent +47 22858645 marlene.holm@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Historie, Bachelor, Pensum og undervisningsplaner, Eksamensplanlegging
Bilde av Sofie Scheen Jahnsen Jahnsen, Sofie Scheen Stipendiat +47-22841946 s.s.jahnsen@iakh.uio.no Arkeologi, Museer og museologi, Kulturarv
Jezierski, Wojciech Forsker wojciech.jezierski@iakh.uio.no
Bilde av Finn Erhard Johannessen Johannessen, Finn Erhard Professor +47 22856853 f.e.johannessen@iakh.uio.no Historie, Tidlig moderne historie, Økonomisk historie, Bedriftshistorie
Bilde av Knut Kjeldstadli Kjeldstadli, Knut Professor emeritus knut.kjeldstadli@iakh.uio.no Historie, Teori og metode, Moderne historie, Sosial- og kulturhistorie, Migrasjonshistorie
Bilde av Ariadni Kostomitsopoulou Marketou Kostomitsopoulou Marketou, Ariadni Stipendiat +47 22841954 +306943271461 a.k.marketou@iakh.uio.no Arkeologi, Konservering, Pigments, Archaeometry, Conservation Science, Chemistry, Hellenistic Period, Roman Period, PhD candidate archaeology/conservation, stipendiat arkeologi
Bilde av Lorenza La Rosa La Rosa, Lorenza Stipendiat +47 22841907 +393891875689 l.l.rosa@iakh.uio.no Arkeologi, Klassisk arkeologi, Materiell kultur, Miljø- og landskapsarkeologi, stipendiat arkeologi
Bilde av Even Lange Lange, Even Professor emeritus +47 22856176 +47 95077051 even.lange@iakh.uio.no Moderne historie, Samtidshistorie, Skipsfart, Økonomisk historie, Historie
Bilde av Eirinn  Larsen Larsen, Eirinn Professor i historie 22857205 92226993 92226993 eirinn.larsen@iakh.uio.no Historie, Moderne Historie, Kunnskapshistorie, Likestilling, Emosjonshistorie, Kjønn, Økonomisk historie, Historiografi, Teori og metode, Internasjonalisering
Bilde av Ragnar Holst Larsen Larsen, Ragnar Holst Rådgiver +47 22844738 ragnahl@iakh.uio.no Disputas, Forskerutdanning, Forskerskole