Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter ved IAKH

Personer 26 - 50 av 121
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Åsmund Egge Egge, Åsmund Professor emeritus +47-92436216 asmund.egge@iakh.uio.no Historie, Moderne historie, Moderne russisk historie, Kommunismens historie
Bilde av Mari Eidstuen Eidstuen, Mari Studiekonsulent arkeologi og konservering 228 41905 mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Bilde av Inger-Helene Ellefsæter Ellefsæter, Inger-Helene Førstekonsulent 22841900/22857745 i.h.ellefsater@iakh.uio.no
Bilde av Sunniva Engh Engh, Sunniva Førsteamanuensis +47-22856269 sunniva.engh@iakh.uio.no Historie
Bilde av Carine S.R. Eymundsson Eymundsson, Carine S.R. Stipendiat +47-22851930 40460810 c.s.eymundsson@iakh.uio.no stipendiat arkeologi, Arkeologi
Bilde av Per Ditlef Fredriksen Fredriksen, Per Ditlef Professor +47-22841911 91126749 +47-91126749 p.d.fredriksen@iakh.uio.no Arkeologi, Jernalder, Teori og Metode, Samtidsarkeologi, Arkeologi i sørlige Afrika
Bilde av Robert Marc Friedman Friedman, Robert Marc Professor +47-22854205 91639068 +4791639068 r.m.friedman@iakh.uio.no Polarhistorie, Historie, kunnskapshistorie, Universitetshistorie, Vitenskapshistorie
Bilde av Tine Frøysaker Frøysaker, Tine Professor +47-22859634 tine.froysaker@iakh.uio.no Konservering, Malerikonservering
Bilde av Finn Fuglestad Fuglestad, Finn Professor emeritus +47-22844827 +47-93615113 finn.fuglestad@iakh.uio.no Historie
Bilde av Ingrid Fuglestvedt Fuglestvedt, Ingrid Førsteamanuensis +47-22841926 ingrid.fuglestvedt@iakh.uio.no Arkeologi, Steinalder, Teori og metode
Bilde av Martin Furholt Furholt, Martin Førsteamanuensis +47-22841913 martin.furholt@iakh.uio.no Arkeologi, Neolitikum, Bronsealder, Økonomi, Sosialhistorie
Bilde av Tor Egil Førland Førland , Tor Egil Instituttleder, Professor +47-22854893 +47-93424686 t.e.forland@iakh.uio.no Internasjonal historie, Historisk teori og metode, Historie, Samtidshistorie
Bilde av Ildar Garipzanov Garipzanov, Ildar Professor +47-22841937 ildar.garipzanov@iakh.uio.no Historie, Middelalder
Bilde av Jonas Fossli Gjersø Gjersø, Jonas Fossli Postdoktor +47-22854069 +4747751122 j.f.gjerso@iakh.uio.no Internasjonal historie, Slavehandel, Oljehistorie, Historie, Samtidshistorie, Imperiehistorie, Det britiske imperiet, øst-Afrika, Økonomisk historie
Bilde av Ole Kristian Grimnes Grimnes, Ole Kristian Professor emeritus o.k.grimnes@iakh.uio.no Okkupasjonshistorie, Historie
Bilde av Gro Hagemann Hagemann, Gro Professor emeritus +47-22844491 +47-92869186 gro.hagemann@samfunnsforskning.no Feministisk teori, Historie, Moderne historie, Kjønnshistorie, Samtidshistorie
Bilde av Søren Handberg Handberg, Søren Førsteamanuensis +47-22841909 soren.handberg@iakh.uio.no Klassisk arkeologi, Arkeologi, Middelhavsarkeologi, Kulturhistorie, Gresk og romersk historie, Antikken
Hansen, Ane Bjølgerud Rådgiver +47-22856876 a.b.hansen@iakh.uio.no norgeshistorie, Samtidshistorie
Bilde av Lotte Hedeager Hedeager, Lotte Professor +47-22841936 45517171 +47-45517171 lotte.hedeager@iakh.uio.no Arkeologi, Jernalder
Bilde av Ruth Solveig Hemstad Hemstad, Ruth Solveig Førsteamanuensis +47-22856518 +47-93437312 r.s.hemstad@iakh.uio.no Historie
Bilde av Susann Holmberg Holmberg, Susann Stipendiat susann.holmberg@iakh.uio.no Kulturhistorie, Historie, Kunnskapshistorie, Tidlig moderne historie
Bilde av Erlend Kristiansen Haavardsholm Haavardsholm, Erlend Kristiansen Rådgiver +47-22856913 41214455 e.k.haavardsholm@iakh.uio.no Disputas, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Cristin
Bilde av Helge Jensehaugen Jensehaugen, Helge Stipendiat 90654749 helge.jensehaugen@iakh.uio.no Historie
Bilde av Finn Erhard Johannessen Johannessen, Finn Erhard Professor +47-22856853 f.e.johannessen@iakh.uio.no Bedriftshistorie, Økonomisk historie, Historie, Tidlig moderne historie
Bilde av Knut Kjeldstadli Kjeldstadli, Knut Professor emeritus +47-22858238 knut.kjeldstadli@iakh.uio.no Historie, Migrasjonshistorie, Moderne historie, Sosial- og kulturhistorie, Teori og metode