Fast vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 7 av 7
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Halvor Eifring Eifring, Halvor Professor +47 22857703 470 70 268 halvor.eifring@ikos.uio.no Kina, Kinesisk, Mind Wandering, Meditasjon, Kinesisk filosofi, Taiwan
Bilde av Mette Halskov Hansen Hansen, Mette Halskov Viserektor for klima, miljø og tverrfaglighet +47 22856161 +47 41547876 +47 41547876 m.h.hansen@ikos.uio.no Kina, Miljø, Miljøaktivisme, Luftforurensning, Utdanning, Politikk og samfunn, Etnisitet
Bilde av Heidi Østbø Haugen Haugen, Heidi Østbø Professor +47 22854276 45424913 h.o.haugen@ikos.uio.no Kina
Bilde av Chieh-Ting Lin Lin, Chieh-Ting Universitetslektor +47 22854781 c.t.lin@ikos.uio.no Kinesisk
Bilde av Rune Svarverud Svarverud, Rune Instituttleder +47 22856982 rune.svarverud@ikos.uio.no Kina, Kinesisk, Kulturmøter, Miljø, Historie
Bilde av Øystein Krogh Visted Visted, Øystein Krogh Førstelektor +47 22859166 +4790928919 o.k.visted@ikos.uio.no Kinesisk, Kina
Bilde av Koen Wellens Wellens, Koen Førsteamanuensis +47 22856790 + 47 90512313 koenraad.wellens@ikos.uio.no Kina, Samfunn og politikk, Etnisitet, Religion og politikk, Religionsvitenskap