English version of this page

Vitenskapelig ansatte - Side 4

Personer 76 - 100 av 130
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Andrew Robert Peet Peet, Andrew Robert Postdoktor a.r.peet@ifikk.uio.no
Petterson, Einar Robert Professor +47-22855368 e.r.petterson@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Joanna Pollock Pollock, Joanna Postdoktor joanna.pollock@ifikk.uio.no
Bilde av Ellef Prestsæter Prestsæter, Ellef ellef.prestsater@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Avantgarde, Modernisme, Vitenskapshistorie, Medievitenskap, Visuell kultur, Bilde, Arkivteori
Bilde av Inger Julie Nygaard Preus Preus, Inger Julie Nygaard Universitetslektor - Filosofi (emeritus) i.j.n.preus@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil., Etikk, Feministisk filosofi, Makt og avmakt, Religionsfilosofi, Tidsfilosofi
Bilde av Øyvind Rabbås Rabbås, Øyvind Professor - Filosofi 22844449 oyvind.rabbas@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil., Filosofihistorie, Antikken, Etikk og moral
Bilde av Bjørn Torgrim Ramberg Ramberg, Bjørn Torgrim Professor +47-22841673 +47-91742234 b.t.ramberg@csmn.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Språkfilosofi, Rasjonalitet, Normativitet
Bilde av Agustín Rayo Fierro Rayo Fierro, Agustín Professor II +16177104617 a.r.fierro@ifikk.uio.no Filosofi
Roberts, Sam Royston Postdoktor s.r.roberts@ifikk.uio.no
Bilde av Vibeke Roggen Roggen, Vibeke Førsteamanuensis +47-22856838 vibeke.roggen@ifikk.uio.no Klassiske språk, Latin, Gresk
Bilde av Nils Roll-Hansen Roll-Hansen, Nils Professor emeritus +47 47231938 nils.roll-hansen@ifikk.uio.no Filosofi, Vitenskaphistorie og -filosofi
Bilde av Paula Rubio-Fernandez Rubio-Fernandez, Paula Forsker +47-22841662 paula.rubio-fernandez@ifikk.uio.no Filosofi
Räsänen, Joona Stipendiat joona.rasanen@ifikk.uio.no
Bilde av Thor Inge Rørvik Rørvik, Thor Inge Universitetslektor +47-22854916 t.i.rorvik@ifikk.uio.no Idehistorie
Bilde av Jørgen Sandemose Sandemose, Jørgen Førstelektor - Filosofi (emeritus) jorgen.sandemose@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Sandvik, Håkon Universitetslektor - Filosofi (emeritus) 22857546 hakon.sandvik@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Jens Saugstad Saugstad, Jens Professor i filosofi 22856978 90608040 (ikke for studenthenvendelser) jens.saugstad@ifikk.uio.no Filosofi, Etikk, Deontologi, Anvendt etikk, Kant, Epistemologi, Bevissthetsfilosofi, Wittgenstein, Politisk filosofi
Bilde av Espen Schaanning Schaanning, Espen Professor +47-22856101 95943656 espen.schaanning@ifikk.uio.no Idehistorie, Modernitet, Straff, Ondskap, Rettspsykiatri, Fransk opplysningstid, Helvetius, Foucault, Speiderbevegelsen
Bilde av Maria Seim Seim, Maria Stipendiat 47623812 maria.seim@ifikk.uio.no
Bilde av Camilla Serck-Hanssen Serck-Hanssen, Camilla Professor +47-22844452 camilla.serck-hanssen@cas.oslo.no Filosofi, Kant, Krigsetikk, Filosofihistorie 1600-1800
Simion, Mona mona.simion@ifikk.uio.no
Bilde av Øystein Sjåstad Sjåstad, Øystein Førsteamanuensis +47-22841057 +47 90649434 oystein.sjastad@hf.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser, Semiotikk, Modernisme, Tegneserier
Bilde av Mathilde Skoie Skoie, Mathilde Prodekan +47-22855331 92848073 92848073 mathilde.skoie@ifikk.uio.no Klassiske språk, Antikken, Latin, Gresk
Bilde av Kari Sletnes Sletnes, Kari Universitetslektor +47-22855846 +4799544539 kari.sletnes@ifikk.uio.no Ex.phil., Filosofi, Idehistorie, Etikk, Skriving
Smajdor, Anna Førsteamanuensis +47-22857546 anna.smajdor@ifikk.uio.no Filosofi, Etikk