English version of this page

Vitenskapelig ansatte - Side 4

Personer 76 - 100 av 145
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Alejandra Mancilla Mancilla, Alejandra Professor +47 22841677 alejandra.mancilla@ifikk.uio.no Filosofi, Politisk filosofi, Etikk og moralfilosofi, Idehistorie, Miljøetikk, miljøhumaniora
Bilde av Anastasia Maravela Maravela, Anastasia Professor +47 22856843 anastasia.maravela@ifikk.uio.no Klassiske språk, Antikken, Gresk, Epos, Lyrikk, Papyrologi, Antikkens medisin, Edisjonsfilologi, Narrativanalyse, Intertekstualitet, Semantikk, Leksikografi
Bilde av Ingrid Margareta Markussen Markussen, Ingrid Margareta Professor emeritus i.m.markussen@ifikk.uio.no Idehistorie
Bilde av Christopher James Masterman Masterman, Christopher James Stipendiat c.j.masterman@ifikk.uio.no
Bilde av Ole Martin Moen Moen, Ole Martin Forsker +47 22859102 +47 41686074 41686074 o.m.moen@ifikk.uio.no Filosofi, Etikk, Anvendt etikk, Bevissthetsfilosofi
Bilde av Ragnar Braastad Myklebust Myklebust, Ragnar Braastad Førstelektor - Filosofi (emeritus) 22857545 r.b.myklebust@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Erik Mørstad Mørstad, Erik +47 22855567 90724482 erik.morstad@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Modernisme, Munch, Nathalie Heinich, Henrik Ibsen, Gustav Vigeland
Neff, Mary Elizabeth m.e.neff@ifikk.uio.no
Bilde av Gry Oftedal Oftedal, Gry Førstelektor +47 22841062 gry.oftedal@ifikk.uio.no Filosofi, Vitenskapsfilosofi, Biologiens filosofi, Bioethics
Bilde av Gabriele Oropallo Oropallo, Gabriele Research Fellow, Design History g.oropallo [at] ucl.ac.uk Design, Design History, Technology, Architecture, Sustainability, Nature, Climate
Osawa, Toshiro Postdoktor toshiro.osawa@ifikk.uio.no Philosophy, Kant, Ethics, Political philosophy, History of philosophy, History of philosophy 1600-1800
Bilde av Arild Pedersen Pedersen, Arild Professor emeritus +47 22855728 arild.pedersen@ifikk.uio.no
Pepp, Jessica Alden Forsker +47 22841685 j.a.pepp@ifikk.uio.no Filosofi
Petterson, Einar Robert Professor +47 22855368 e.r.petterson@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Joanna Pollock Pollock, Joanna Postdoctoral Research Fellow joanna.pollock@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Claire Prendergast Prendergast, Claire Forsker claire.prendergast@ifikk.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode
Bilde av Ellef Prestsæter Prestsæter, Ellef ellef.prestsater@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Avantgarde, Modernisme, Vitenskapshistorie, Medievitenskap, Visuell kultur, Bilde, Arkivteori
Bilde av Inger Julie Nygaard Preus Preus, Inger Julie Nygaard Universitetslektor - Filosofi (emeritus) i.j.n.preus@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil., Etikk, Feministisk filosofi, Makt og avmakt, Religionsfilosofi, Tidsfilosofi
Bilde av Øyvind Rabbås Rabbås, Øyvind Professor - Filosofi 22844449 oyvind.rabbas@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil., Filosofihistorie, Antikken, Etikk og moral
Bilde av Bjørn Torgrim Ramberg Ramberg, Bjørn Torgrim Professor +47 22841673 +47 91742234 b.t.ramberg@csmn.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Språkfilosofi, Rasjonalitet, Normativitet
Rodriguez Ronderos, Camilo Postdoktor c.r.ronderos@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Vibeke Roggen Roggen, Vibeke Førsteamanuensis +47 22856838 vibeke.roggen@ifikk.uio.no Klassiske språk, Latin, Gresk
Bilde av Nils Roll-Hansen Roll-Hansen, Nils Professor emeritus +47 47231938 nils.roll-hansen@ifikk.uio.no Filosofi, Vitenskaphistorie og -filosofi
Bilde av Paula Rubio Fernandez Rubio Fernandez, Paula Forsker +47 22841662 p.r.fernandez@ifikk.uio.no Filosofi
Räsänen, Joona joona.rasanen@ifikk.uio.no Filosofi