Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 135 av 135
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lars Sigurdsson Vikør Vikør, Lars Sigurdsson professor (hovudredaktør) - Norsk Ordbok 2014 +47 22 85 43 29 l.s.vikor@iln.uio.no Norsk språk, Nordgermanske språk, Nynorsk, Leksikografi, Språkhistorie, Språkplanlegging, Indonesisk
Bilde av Urd Vindenes Vindenes, Urd Stipendiat 93888003 938 88 003 urd.vindenes@iln.uio.no Nordisk språk, Språkvitenskap, Doktorgradsstipendiat
Vinje, Finn-Erik Professor emeritus +47 22856764 Privat +47 67121113 Mobil +47 91384098 913 84 098 f.e.vinje@iln.uio.no Norsk språk
Bilde av Anders Vaa Vaa, Anders Gjesteforsker +47-92254966 anders.vaa@iln.uio.no Lingvistikk, Oseaniske språk, Salomonøyene, Fonetikk, Deskriptiv lingvistikk, Feltarbeid, Typologi
Wapinska, Ewa Universitetslektor +47-22844036 ewa.wapinska@iln.uio.no Norsk for internasjonale studenter, Flerspråklighet, Kontrastiv grammatikk, Flerkulturell pedagogikk og didaktikk
Bilde av Dagfinn Worren Worren, Dagfinn Professor emeritus +47 41 02 32 19 dagfinn.worren@iln.uio.no Nordisk språkvitskap, Leksikografi, Nynorsk
Bilde av Julianne Q. M. Yang Yang, Julianne Q. M. Stipendiat julianne.yang@iln.uio.no Skandinavisk film, Film, ScanGuilt, Populærkultur, Filmvitenskap, Reality TV
Bilde av Kjell Magne Yri Yri, Kjell Magne Professor emeritus - lingvistikk k.m.yri@iln.uio.no Lingvistikk
Bilde av Tore Fjetland Øgaard Øgaard, Tore Fjetland Programkonsulent +47 228 56089 t.f.ogaard@iln.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Studieveiledning, Studieplaner, Permisjon, Deltidsstudier, Faglig-sosiale midler
Bilde av Hilde Øvreness Øvreness, Hilde Stipendiat hilde.ovreness@iln.uio.no Doktorgradsstipendiat, Litteratur og litteraturvitenskap