English version of this page

Personer - Side 10

Søk etter ansatte og studenter ved HF

Kontakt HF

Personer 901 - 927 av 927
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Dagfinn Worren Worren, Dagfinn Professor emeritus +47 41 02 32 19 dagfinn.worren@iln.uio.no Nordisk språkvitskap, Leksikografi, Målførekunnskap, Nynorsk
Bilde av David Wright Wright, David Førsteamanuensis +47-22841942 david.wright@iakh.uio.no Arkeologi
Bilde av Wei Wu Wu, Wei Stipendiat +47-22854487 wei.wu@ikos.uio.no Kina
Bilde av Liyang Xia Xia, Liyang Fungerende senterleder +47-22858687 liyang.xia@ibsen.uio.no Ibsen, Kina, Kjønnsforskning, Teatervitenskap, Oversettelsesstudier, Resepsjon, Digital humaniora
Yermakova, Yelena Stipendiat yelena.yermakova@ifikk.uio.no Filosofi, Politisk filosofi, Antarktis
Bilde av Kjell Magne Yri Yri, Kjell Magne Professor emeritus k.m.yri@iln.uio.no Lingvistikk
Bilde av Espen Ytreberg Ytreberg, Espen Professor +47-22850421 +47-90641319 espen.ytreberg@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Populærkultur, Medienes organisasjoner, Mediehistorie, Medie- og kommunikasjonsteori, Film TV og radio
Bilde av Nina Zandjani Zandjani, Nina nina.zandjani@ilos.uio.no Oversettelse, Oversettelsestudier, Tysk, Tysk litteratur, Midtøsten
Bilde av Zehad Sabry Mohamed Zehad Zehad, Zehad Sabry Mohamed Universitetslektor +47-22854429 +47 93008303 z.s.m.zehad@ikos.uio.no SIMS, Midtøsten
Bilde av Hans T. Zeiner-Henriksen Zeiner-Henriksen, Hans T. Førsteamanuensis +47 22 85 48 57 +47 480 59 723 h.t.zeiner-henriksen@imv.uio.no Nyere musikkhistorie, Musikkproduksjon, Musikk og emosjoner, Populærmusikk, Rytmeforskning, Musikkvitenskap
Bilde av Agata Zelechowska Zelechowska, Agata Stipendiat agata.zelechowska@imv.uio.no Audio Perception, Micromotion, Music and Movement, Music and nature, Music Cognition, Music Psychology, Psychoacoustics, Rhythm and Groove
Zhang, Yichi yichi.zhang@ikos.uio.no
Bilde av Sarah Magdalena Zobel Zobel, Sarah Magdalena Postdoktor 96807087 s.m.zobel@iln.uio.no Lingvistikk, Semantikk, Pragmatikk, Corpus
Bilde av Claus Peter Zoller Zoller, Claus Peter Professor +47-22858039 c.p.zoller@ikos.uio.no Hindi, Sør-Asia, India, Ritualer
Bilde av Ragnhild Johnsrud Zorgati Zorgati, Ragnhild Johnsrud Førsteamanuensis +47-22856855 r.j.zorgati@ikos.uio.no Religionshistorie, Islam, Midtøsten, Nord-Afrika, Litteraturvitenskap, SIMS
Zuiderveen Borgesius, Leonoor Elisabeth Stipendiat +47-22856556 l.e.z.borgesius@ikos.uio.no Kulturhistorie
Bilde av Sonja Irene Åman Åman, Sonja Irene Stipendiat +47-22854684 s.i.aman@ikos.uio.no miljøhumaniora, Naturen og det naturlige, Natur og miljø, Politisk kultur
Bilde av Knut Ødegård Ødegård, Knut Førsteamanuensis 22858349 knut.odegard@iakh.uio.no Historie, Antikken, Gresk og romersk historie, Materiell kultur
Bilde av John Ødemark Ødemark, John Professor +47-22844869 john.odemark@ikos.uio.no Kulturhistorie, Kulturstudier, Kulturarv, Natur og det naturlige, Latin-Amerika, Heksetro og trolldom, Folklore og folkeminne
Bilde av Aksel Øijord Øijord, Aksel Universitetslektor +47-22854108 aksel.oijord@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Joakim Johansen Østby Østby, Joakim Johansen Førstelektor +47-22850464 +4799501298 j.j.ostby@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Dataspill, Populærkultur, Medieestetikk, Tekstanalyse, Kjønn og seksualitet
Bilde av Kathrine Asla Østby Østby, Kathrine Asla Førsteamanuensis +47-22856140 k.a.ostby@ilos.uio.no Fransk, Fransk språk, Fonetikk og fonologi, Språklig variasjon, Dialektologi, Sosiolingvistikk, Språkvitenskap, Lingvistikk, Oversettelsestudier
Bilde av Inger Østenstad Østenstad, Inger Førsteamanuensis +47-22858320 inger.ostenstad@ilos.uio.no Allmenn litteraturvitenskap, Litteratur, Litteraturvitenskap, Litterær diskurs, Økokritikk
Bilde av Tor Ivar Østmoe Østmoe, Tor Ivar Førstekonsulent +47-22855524 t.i.ostmoe@ifikk.uio.no Internasjonalisering, Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Studieadministrasjon, Filosofi
Bilde av Giorgia D'Aprile Østvær Østvær, Giorgia D'Aprile Stipendiat +47-22856852 g.d.ostvar@ilos.uio.no
Bilde av Kari Øverby Øverby, Kari Rådgiver +47-22858159 kari.overby@hf.uio.no Nettrådgiver, Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling
Bilde av Hilde Øvreness Øvreness, Hilde Stipendiat +47-92229195 hilde.ovreness@iln.uio.no Doktorgradsstipendiat, Litteratur og litteraturvitenskap