English version of this page

Personer - Side 10

Søk etter ansatte og studenter ved HF

Kontakt HF

Personer 901 - 928 av 928
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Liyang Xia Xia, Liyang Førsteamanuensis +47-22858687 liyang.xia@ibsen.uio.no Ibsen, Kina, Kjønnsforskning, Teatervitenskap, Oversettelsesstudier, Resepsjon, Digital humaniora
Yazdan, Benjamin Stipendiat +47 99598043 benjamin.yazdan@iln.uio.no Doktorgradsstipendiat, Nordisk litteratur, Litteratur og litteraturvitenskap
Yerlio?lu, Akif Ercihan Postdoktor +47 22854791 a.e.yerliolu@ikos.uio.no
Yermakova, Yelena Stipendiat yelena.yermakova@ifikk.uio.no Filosofi, Politisk filosofi, Antarktis
Bilde av Kjell Magne Yri Yri, Kjell Magne Professor emeritus k.m.yri@iln.uio.no Lingvistikk
Bilde av Espen Ytreberg Ytreberg, Espen Professor espen.ytreberg@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Populærkultur, Medienes organisasjoner, Mediehistorie, Medie- og kommunikasjonsteori, Film TV og radio
Bilde av Ingrid Stange Ytterstad Ytterstad, Ingrid Stange Seniorrådgiver +47 22858194 i.s.ytterstad@imv.uio.no Forskningsadministrasjon, Eksternfinansiering, Cristin (forskningspublikasjoner)
Bilde av Zehad Sabry Mohamed Zehad Zehad, Zehad Sabry Mohamed Universitetslektor +47 22854429 +47 93008303 z.s.m.zehad@ikos.uio.no SIMS, Midtøsten
Bilde av Hans T. Zeiner-Henriksen Zeiner-Henriksen, Hans T. Førsteamanuensis +47 22 85 48 57 +47 480 59 723 h.t.zeiner-henriksen@imv.uio.no Nyere musikkhistorie, Musikkproduksjon, Musikk og emosjoner, Populærmusikk, Rytmeforskning, Musikkvitenskap
Bilde av Agata Zelechowska Zelechowska, Agata Stipendiat agata.zelechowska@imv.uio.no Audio Perception, Micromotion, Music and Movement, Music and nature, Music Cognition, Music Psychology, Psychoacoustics, Rhythm and Groove
Bilde av Yichi Zhang Zhang, Yichi Postdoktor +47 22855585 yichi.zhang@ikos.uio.no
Zhou, Yunyun Førstelektor +47 22856857 yunyun.zhou@ikos.uio.no
Bilde av Sarah Magdalena Zobel Zobel, Sarah Magdalena Postdoktor 96807087 s.m.zobel@iln.uio.no Lingvistikk, Semantikk, Pragmatikk, Corpus
Bilde av Claus Peter Zoller Zoller, Claus Peter Professor +47 22858039 c.p.zoller@ikos.uio.no Hindi, Sør-Asia, India, Ritualer
Bilde av Ragnhild Johnsrud Zorgati Zorgati, Ragnhild Johnsrud Førsteamanuensis +47 22856855 +47 41201682 r.j.zorgati@ikos.uio.no Religionsvitenskap, Religionshistorie, Islam, Midtøsten, Nord-Afrika, Litteraturvitenskap, SIMS
Zuiderveen Borgesius, Leonoor Elisabeth Stipendiat +47 22856556 l.e.z.borgesius@ikos.uio.no Kulturhistorie
Bilde av Thom van Dooren van Dooren, Thom Professor II thom.van.dooren@sydney.edu.au
Bilde av Sonja Irene Åman Åman, Sonja Irene Stipendiat +47 22854684 s.i.aman@ikos.uio.no miljøhumaniora, Naturen og det naturlige, Natur og miljø, Politisk kultur
Bilde av Zafer Özgen Özgen, Zafer Instituttleder +47 22854004 +47 90132461 zafer.ozgen@imv.uio.no
Bilde av Knut Ødegård Ødegård, Knut Førsteamanuensis 22858349 knut.odegard@iakh.uio.no Historie, Antikken, Gresk og romersk historie, Materiell kultur
Bilde av John Ødemark Ødemark, John Professor +47 22844869 john.odemark@ikos.uio.no Kulturhistorie, Kulturstudier, Kulturarv, Natur og det naturlige, Latin-Amerika, Heksetro og trolldom, Folklore og folkeminne
Bilde av Aksel Øijord Øijord, Aksel +47 22854108 aksel.oijord@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Joakim Johansen Østby Østby, Joakim Johansen Førstelektor +47 22850464 +4799501298 j.j.ostby@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Dataspill, Populærkultur, Medieestetikk, Tekstanalyse, Kjønn og seksualitet
Bilde av Kathrine Asla Østby Østby, Kathrine Asla Førsteamanuensis +47 22856140 k.a.ostby@ilos.uio.no Fransk, Fransk språk, Fonetikk og fonologi, Språklig variasjon, Dialektologi, Sosiolingvistikk, Språkvitenskap, Lingvistikk, Oversettelsestudier
Bilde av Inger Østenstad Østenstad, Inger Førsteamanuensis +47 22858320 inger.ostenstad@ilos.uio.no Allmenn litteraturvitenskap, Litteratur, Litteraturvitenskap, Litterær diskurs, Økokritikk
Bilde av Tor Ivar Østmoe Østmoe, Tor Ivar Førstekonsulent +47 22855524 t.i.ostmoe@ifikk.uio.no Internasjonalisering, Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Studieadministrasjon, Filosofi
Bilde av Giorgia D'Aprile Østvær Østvær, Giorgia D'Aprile +47 22856852 g.d.ostvar@ilos.uio.no
Bilde av Hilde Øvreness Øvreness, Hilde Stipendiat +47-92229195 hilde.ovreness@iln.uio.no Doktorgradsstipendiat, Litteratur og litteraturvitenskap